Gdyby nie nasi Partnerzy, nie dalibyśmy rady!

Dziękujemy im za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas, przekazaną wiedzę oraz możliwość znaczącego ograniczenia kosztów produkcji naszego kwasu chlebowego. Dzięki temu jeszcze więcej pieniędzy będziemy mogli przekazać na cele charytatywne!

Partner Projektu Kwas Chlebowy

Putka

Jak lubi pomagać:

Nie dla rozgłosu, ale z potrzeby serca – działalność charytatywna jest wpisana w tradycję i filozofię biznesu Piekarni Cukierni Putka.

Rodzinna firma wspiera liczne organizacje pożytku publicznego oraz niesie pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna m.in. ogarniętej wojną Ukrainie.

Zakres współpracy: obejmuje produkcję i dostarczenie żytniego chleba na zakwasie, zakwasu chlebowego oraz logistykę związaną z dystrybucją gotowego, butelkowanego kwasu chlebowego i jego sprzedaż w piekarniach własnych.

Piekarnie Cukiernie Putka to firma rodzinna, bardzo mocno zaangażowana w pomoc charytatywną. Jest nam niezmiernie miło, że zgodzili się na udział w projekcie.

Fundacja Legii

Jak lubi pomagać: mądrze, dzięki swoim kontaktom z klubami sportowymi, wpływowymi osobami i wsparciu niesamowitego środowiska kibiców Fundacja Legii jest w stanie realizować brawurowe projekty, które docierają do najbardziej potrzebujących. Swoje aktywności zbiera pod hasztagiem

#GOTOWIDOPOMOCY.

Zakres współpracy: Fundacja Legii pomoże nam zdecydować, na jaki cel przeznaczyć środki, które uda nam się zarobić ze sprzedaży naszego kwasu chlebowego, abyśmy w tych trudnych czasach nie podejmowali decyzji na podstawie impulsu, ale pomagali tym, którzy najbardziej tego potrzebują, choć może nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet.

Misją Fundacji Legii jest udzielanie wsparcia, niesienie nadziei oraz budowanie wspólnoty, aby pomóc słabszym i potrzebującym podnieść się, uwierzyć w siebie i zwyciężać. Fundacja tworzy i realizuje programy oraz projekty wsparcia, edukacji, integracji i budowania wspólnoty skierowane do dzieci i młodzieży, osób chorych i zagrożonych wykluczeniem w całej Polsce, szczególnie związanych ze społecznością Legii.

 

YAKIMA CHIEF HOPS®

Jak lubi pomagać: jest coś takiego w pracy na roli, co sprawia, że dużo myślisz o planecie, przyszłości i społeczności. To ważne rzeczy o które trzeba dbać i wciąż próbować je ulepszać.

Zakres współpracy: YCH pomoże nam wybrać najlepszą mieszankę chmieli do naszego kwasu i dostarczy nam niezbędne surowce.

Yakima Chief Hops®, członek stowarzyszenia Hop Growers of America, jest firmą w 100% należącą do amerykańskich farmerów uprawiających chmiel. Ich produkty zmieniły to, jak myślimy o piwie na całym świecie.

THIRST.PL

Jak lubi pomagać: Mamy nadzieję, że kwas chlebowy nie tylko pomoże ugasić pragnienie, ale ucieszy też oko swoim opakowaniem. W jego stworzeniu pomogła nam agencja kreatywna thirst.pl, która odpowiada także za identyfikację inicjatywy „By Rzemiosło Rosło”, a także setki innych projektów. Sprawdźcie zresztą sami.

Zakres współpracy: stworzenie kompleksowej identyfikacji graficznej projektu i kwasu chlebowego.

Studio graficzne thirst.pl zajmuje się identyfikacją graficzną przede wszystkim dla małych i średnich browarów rzemieślniczych. Współpracują z jednymi z najlepszych przedstawicieli branży, a przy tworzeniu swoich projektów chętnie sięgają po niestandardowe wzory inspirowane specyfiką browaru.

HAYB

Jak lubi pomagać: dyskretnie, bo przyzwoite zachowanie to normalność, a nie powód do chwały. Palarnia odpowiedzialnie wybiera dostawców, dbając o farmerów i przeznaczając część zysków na pomoc oraz angażuje się w inicjatywy warte wsparcia.

Zakres współpracy: HAYB pomógł nam wybrać kawę do naszego kwasu chlebowego i podzielił się know-how jak powinniśmy jej użyć, aby uzyskać najlepszy smak i właściwości pobudzające.

HAYB wypala swoją kawę speciality w taki sposób, by najlepiej oddać jej głębię i charakter. Zero kompromisów w kwestii jakości i smaku, ale zawsze z radością, luzem i uśmiechem – effortlessly.

Ziołowy Zakątek, Dary Natury oraz Pijalnia Ziół Dary Natury

Zakres współpracy: ogromne wsparcie merytorycznie dr. Mirosława Angielczyka w zakresie doboru odpowiedniego zioła, udostępnienie niesamowitej lokalizacji do zdjęć, zapewnienie bazy noclegowej wraz z wyżywieniem dla całej ekipy oraz pomoc przy planowanej premierze kwasu chlebowego.

Dary Natury, Pijalnie Ziół oraz Ziołowy Zakątek to firmy rodzinne należące do dr. Mirosława Angielczyka – niekwestionowanego eksperta w dziedzinie ziół i botaniki. 

W tym miejscu przekazujemy ogromne podziękowania za ogromne zaangażowanie Ani Angielczyk oraz Kamilowi Gwarze!

Eticod

Zakres współpracy: produkcja etykiet, wsparcie merytoryczne

Firma Eticod działa na rynku już od 28 lat, więc z pewnością  widzieliście ich etykiety na produktach.  Obok wysokiej jakości i elastyczności, cechuje ją to, co wszystkich naszych partnerów: ogromna  empatia, profesjonalizm oraz wrażliwość i odpowiedzialność społeczna. 

U.S. Department of Agriculture, Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz DelicioUS!

Zakres współpracy: wsparcie przy produkcji serialu

U.S. Department of Agriculture, Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz DelicioUS!  łączy ich wiele, ale najbliższym nam wspólnym mianownikiem jest ich obecność na Warszawskim Festiwalu Piwa 

Razem z nimi, ale także dzięki nim zrealizowaliśmy już nie jeden projekt podczas WFP

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni  za zaufanie, jakim nas darzą oraz ich ogromne zaangażowanie w ten charytatywny projekt!